449566_big

Nasza firma powstała w 1994 roku, koncentrując się przede wszystkim na produkcji pokrowców samochodowych. Z czasem rozszerzyła swoją działalność, zagłębiają się w tajniki haftu komputerowego, wykorzystywanego początkowo wyłącznie na potrzeby firmy POK-TER. Grafiki i ozdobne hafty na pokrowcach samochodowych stały się inspiracją do stworzenia działu haftu komputerowego, otwierającego się na potrzeby rynku.


Zakupione zostały dwie maszyny jednogłowicowe oraz hafciarka czterogłowicowa renomowanej firmy Brother. Wyposażenie to, pozwala  z dużym powodzeniem zaspokoić nawet najbardziej wymagających Klientów.


Praca przy użyciu tych maszyn otworzyła ogromne możliwości naszej firmie. Klientami stawali się producenci odzieży roboczej, agencje reklamowe, hurtownicy, ale także właściciele małych firm i osoby indywidualne. Ponadto, w ofercie firmy znajdują się szaty liturgiczne, sztandary i proporce.


Intensywny rozwój firmy zaowocował poszerzeniem naszej oferty o technologię druku transferowego i sublimacyjnego znajdującą swoje zastosowanie w ceramice, szkle, drewnie, tkaninach a nawet metalu. Nadruki uzyskane tą metodą charakteryzują się pełną kolorystyką oraz szybkim terminem realizacji.


Nowoczesne programy hafciarskie, profesjonalne biuro projektowe oraz doświadczeni graficy to wyróżniające nas spośród innych firm zestawienie, przynoszące ogromne sukcesy zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.Zapraszamy do zapoznania,
się z naszymi możliwościami.
Nasza skrócona oferta:
+ Odzież reklamowa
+ Odzież robocza
+ Ręczniki
+ Naszywki

+ Haft Etniczny
+ Haft liturgiczny
+ Sztandary
+ Termotransfer

Partnerzy & przyjaciele